Kto som

about2

 

Som človek. Človek ktorý si raz počas prestávky v práci neplánovane kúpil letenky do Malajzie,lebo bolo vždy jeho snom sa len tak spontánne vybrať niekam ďaleko. Človek ktorý si šlape svoju cestu lebo po tých vyšlapaných sa mu nechodí dobre. Človek ktorý nemá rád stereotyp.

Človek ktorému nevyhovuje bežný život v Európe a potrebuje niečo viac. Človek ktorý potrebuje dosahovať svoje ciele a nechce byť otrokom spoločnosti.

Človek,pre ktorého je dôležité byť skutočne šťastným.

 

Okrem toho som človek,ktorý sa nevedel dočkať kedy vypadne zo Slovenska,a preto išiel v 18ich na prvú stáž do Grécka,kde som nabral prvé pracovné skúsenosti a na ďalší rok som sa tam vybral po druhýkrát. Po návrate som si ľahko našiel prácu v Anglicku,kam som chcel ísť najmä kvôli jazyku a ďalším skúsenostiam,no vydržal som to tam len dva a pol mesiaca a ako 20ročný som sa prvýkrát vybral do Malajzie,bez toho aby som vedel kam idem a čo tam budem robiť. Po dvoch mesiacoch v Malajzii som este skusil Mallorcu,kde mi to nevyšlo a na leto som sa vrátil na Slovensko,odkial sme sa vybrali do Anglicka a po vyše polroku rozhodli ísť na prvú spoločnú cestu do ázie. Finančne vyšťavení sme opäť namierili do Anglicka kde sme si po roku a pol našetrili na ďalšie cestovanie,ktoré bude tentokrát rozhodne dlhodobejšie…

 

“Ak budeš žiť podla prírody,nikdy nebudeš chudobný. Ak budeš žiť podla predstav spoločnosti,nikdy nebudeš bohatý.”

Advertisement

One thought on “Kto som

Napíš koment

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s